O nas

Kilka słów o naszej firmie.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w eksporcie materiałów budowlanych na rynki skandynawskie. Nasza firma dzięki kilkunastoletniej współpracy z norweskimi firmami budowlanymi, oferuje Państwu sprawdzone produkty najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy i normy budowlane, pochodzące bezpośrednio od producentów.

Oprócz szerokiego asortymentu materiałów budowlanych, stolarki okiennej, akcesoriów oraz narzędzi oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę w trakcie całego procesu eksportu/importu, z uwzględnieniem niezbędnych dla handlu międzynarodowego czynności celnych. Dla komfortu naszych klientów i na ich życzenie nasza firma pośredniczy przy zorganizowaniu transportu zamówienia, mając na uwadze jakość oraz cenę w celu zadowolenia naszych partnerów handlowych. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Zapewniamy naszym klientom atrakcyjne ceny, produkty najwyższej jakości, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie pomoże Państwu w wykonaniu inwestycji i remontów oraz spotka się z Państwa uznaniem i zaowocuje naszą współpracą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, z chęcią udzielimy odpowiedzi.

Zadowolenie Naszych klientów jest także naszą satysfakcją.

Menu