Prace budowlane

W naszej ofercie klienci znajdą wszelkie usługi związane z przeprowadzaniem prac budowlanych, a także wykończeniowych. Naszym atutem jest olbrzymie doświadczenie, a także fachowa i sprawdzona kadra pracowników.

 

[us_single_image image=”3504″ size=”us_600_0″ align=”center”]

Prace ziemne

Wśród wielu oferowanych przez nas usług są między innymi prace ziemne koparką. Każda budowa wymaga bowiem odpowiedniego rozplanowania, a także prac wstępnych, które pozwalają na wykorzystanie ciężkiego sprzętu. Zajmiemy się wydobyciem ziemi i jej usunięciem z pola budowy w ramach przepisu danego projektu. Wykonamy odpowiednie przygotowanie na fundamenty budowli naziemnych, a także zajmiemy się właściwym ukształtowaniem podłoża, pod różne nawierzchnie, czy jeśli chodzi o budowanie instalacji podziemnych.


Wykonanie domów i ich wykończenie

W naszej ofercie klienci znajdą też wszelkie usługi związane z wykonywaniem prac w zakresie budowy domów. Zajmujemy się też wykończeniem domów w stanie surowym. Przygotujemy instalacje, tynki, a także zajmiemy się wykończeniem ścian, podłóg, stolarką zewnętrzną i wewnętrzną.

Wykonujemy gładzie, malowanie, a także kładziemy płytki ceramiczne. W zakresie wykończenia podłóg oferujemy swoje usługi, jeśli chodzi o położenie terakoty, parkietów czy paneli. Zajmiemy się też montażem parapetów zewnętrznych, instalacją włączników, gniazd oraz budową schodów. Klienci mogą zamówić u nas prace związane z okładziną schodów zewnętrznych, balkonów, tarasów czy zamontowaniem barierek. Jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom także, jeśli chodzi o uporządkowanie terenu czy rozplantowanie ziemi lub postawienie ogrodzeń. W naszej ofercie jest też doradztwo przy wykonywaniu wszelkich prac. Jeśli masz zastrzeżenia do czynności wykonywanych przez twoich podwykonawców, czy po prostu chcesz zasięgnąć porady, jeśli chodzi o prace budowlane, czy wykończeniowe, to do twojej dyspozycji oddajemy najbardziej doświadczonych i przygotowanych merytorycznie pracowników, którzy są w stanie udzielić porady w każdym zakresie.

Menu